Válaszra vár

Elhanyagolt beton kaspók

Talán ezekkel a gazos beton tömbökkel is lehetne (kéne) kezdeni valamit...

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Üllői út 250

Hozzászólások

  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerületi Zöldprogram Iroda

  • Tricskó Dénes hozzászólt a bejelentéshez.

    1,5 hónap alatt semmi sem történt!!!
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerületi Zöldprogram Iroda

  • Tricskó Dénes bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére