Megoldott

Járdára belógó lombozat

A Könyves Kálmán körúton, a Szent lászló kórház melletti járda szakaszon a kórház területéről belógó lombozat zavarja a járdán közlekedőket (gyalogos, kerékpáros, egyéb). A forgalmat jelentősen akadályozza, mivel le kell húzni a fejüket a közlekedőknek. A lombozatot vissza kellene vágni.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Könyves Kálmán krt. 9

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Kedves Péter!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, bizton...
  • Majoros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott. Szépen visszavágták az ágakat.
  • Majoros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Egyenlőre nem történt változás a szakaszon.
  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Járda"-ról "Parkok és zöldterületek"-ra.

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Elküldtem a Szent László Kórháznak a foigazgatosag@dpckorhaz.hu e-mail címre.
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Majoros Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Kipusztitott zöldterület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Fővám tér (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Fakivágás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Kossuth Lajos tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére