Válaszra vár

Járdára lógó bokrok

A Pannónia út emeletes házak felőli oldalán a bokrok nagyon a járdára lógnak, akadályozzák a közlekedést.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Pannónia út 37

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerületi Zöldprogram Iroda

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerületi Zöldprogram Iroda

  • Erdős Szilveszter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére