Válaszra vár

Kátyú a parkolóban.

Kispesten, az Ady Endre út 50. számú ház előtt a parkolóban van egy kátyú már jó ideje. Egyszer bejelentettem már a kátyú vonalon, de nem történt semmi.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Ady Endre út 50

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület Városüzemeltetési Iroda

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XIX. kerület Városüzemeltetési Iroda"-ra.

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Márton!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben csatolj olyan kép(ek)et, amelyen/amelyeken a probléma környezete is könnyen beazonosítható, hogy ezzel is se
    ...
  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Bihari Márton bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére