Válaszra vár

Dézsás fák kiszáradtak a Bálna mellett

Anonim Járókelő

A Bálna Duna felőli oldalán a dézsás fák kiszáradtak. Jó részüket már ki is vágták, néhány még tartja a dekorációs fényeket.
Szeretnénk kérni a fák pótlását vagy a dézsák más növényekkel való beültetését és gondozását

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Fővám tér 11-12

Hozzászólások

  • Kövér Blanka hozzászólt a bejelentéshez.

    Elküldve a Bálna Budapestnek a kapcsolat@balnabudapest.hu címre.
  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére