Megoldott

Sérült plakát

Kérem egyenesítsék ki vagy cseréljék a sérült plakátot!
Előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Mikó utca

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • JCDecaux JCDecaux02 hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Munkatársunk kicserélte a gyűrött plakátot.

    Üdvözlettel:
    Ádám GALAMBOS
    Supervisor
    JCDecaux - Műszak | Technical
    24 Gubacsi street – 1097 Budapest – Hungary
    Mobile : 36 (30) 638-7851
  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    <3
  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Beázik a váró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Déli Pályaudvar M (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kopott pad és karcos üveg

    Beküldés ideje:
    Beküldte: E. M.
    Budapest, Bécsi út (Vörösvári út) (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére