Megoldott

Folyton folyik az ivókút

Kispesten a Hunyadi téri játszótéren folyamatosan folyik az ivókút, nem záródik el ahogy szokott. Kérem, javítsák meg! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Hunyadi tér 10

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Csaba!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonsá...
  • Sutus Noémi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Bardócz Csaba hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldották, megfelelően működik az ivókút.
  • Bardócz Csaba hozzászólt a bejelentéshez.

    Elzárták teljesen, így most nem lehet használni a kutat. :(
  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerületi Zöldprogram Iroda

  • Bardócz Csaba bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére