Válaszra vár

Zöldfelület rendezése

Kérem, szíveskedjenek rendezni a zöldfelületet, és eltávolítani a téglákat!

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Pesti út 109

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem újraküldeni!
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére