Megoldott

Letört faág

Pannónia és Nagy Lajos körút sarkához közel letört faág

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Pannónia út 37

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Szilveszter!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, bi...
  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Erdős Szilveszter hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva, köszönöm!
  • Bakay Arpad elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület Városüzemeltetési Iroda

  • Erdős Szilveszter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rossz állapotú kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület Városüzemeltetési Iroda
    Corvin körút (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Gazos terület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület Városüzemeltetési Iroda
    Hofherr Albert utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Funkció nélküli oszlop és betontusko

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület Városüzemeltetési Iroda
    Hungária út (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére