Megoldott

Beázik a váró

Kérem javítsák a megállót. Beázik. Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Déli Pályaudvar M

Hozzászólások

  • Fási Tamara lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján.
  • S Dominik hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm szépen!
  • JCDecaux JCDecaux02 hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Kollégáink elhárították a jelzett hibát.
    Üdvözlettel:

    Ádám GALAMBOS
    Supervisor
    JCDecaux - Műszak | Technical
    24 Gubacsi street – 1097 Budapest – Hungary
    Mobile : 36 (30) 638-7851
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • S Dominik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére