Megoldott

Kidőlt fa

A vihar eltörte ezt a fát a Pannónia út és a Nagy Lajos körút sarkához közel.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Pannónia út 37

Hozzászólások

  • Szilágyi Dóra lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Kedves Szilveszter!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb,...
  • Erdős Szilveszter hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva, köszönöm! :)
  • Nagy Zita elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerületi Zöldprogram Iroda

  • Erdős Szilveszter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Beteg (?) fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerületi Zöldprogram Iroda
    Vonás utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Széteső terelődézsa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerületi Zöldprogram Iroda
    Hungária út (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerületi Zöldprogram Iroda
    Hungária út (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére