Válaszra vár

Hiányzó támla

Hiányzik egy léc a pad támlájáról.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Pesti út 27

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Bokrok a járdár nőttek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Kaszáló utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gumi

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Bujákhida utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére