Megoldott

Koszos megálló

Anonim Járókelő

Gusztustalan a megálló.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Óbudai temető

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonságosabb...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm szépen. Egy megoldott státuszt mindenképpen érdemeltek. Újra beküldöm, remélem a BKK-nak küldik ki.
  • Galambos Ádám hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Munkatársunk a bejelentés előtt 1 órával mosta le a várót /szerkezet, üvegfelületek, padok/
    A peron, illetve a váró környezetének takarítás nem cégünk hatásköre, kérem jelezze az...
  • Bakay Arpad elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére