Megoldott

Botrányos köztisztasági állapot.

Tisztelt BKK!

Az Örs vezér tere, kőbányai oldalán lévő,
volt BKV szolgáltatóház előtt buszmegállóban (Leszállóhelyen)
a köztisztasági állapotok kritikussá váltak!!!
Kérem tisztítsák le a megálló üvegfelületeit,
üléseit, és járdafelületét a ragadós mocsoktól,
különös tekintettel a vírusvédelem elleni fertőtlenítés matt!!!
ami érthetetlen okokból itt mulasztásra került,
ismerve a kialakult helyzetet, különös gonddal kéne tisztítani!!!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Örs vezér tere M+H

Hozzászólások

  • Szilágyi Dóra lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Galambos Ádám hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt bejelentő!

    A váró takarítása ismét megtörtént. Kollégáink rendszeresen végzik a takarítást városszerte.
  • S Dominik hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez igen, nem árt egy alapos takarítás.
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Ügyfélszolgálat"-ról "JCDecaux"-ra.

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • A Rendezett Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    ..Ahogy elnézem sosem volt erősségük az illetékeseknek a hely tisztítása!!!!
    Kérem a jövőbben sűrűbben takarítsák ezt a kiemelten veszélyeztetett helyszínt!
  • A Rendezett Budapestért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére