Megoldatlan

Kiszáradt fa gödre

A fát kiásták, ottmaradt a gödör, balesetveszelyes, illetve szemetet dobálnak bele.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Nagysándor József u. 86

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés helyét "Budapest, Nagysándor József u. 95, 1204 Magyarország (47.43793464, 19.11414234, 16)"-ról "Budapest, Nagysándor József u. 8. 1204 Magyarország (47.4373686, 19.11497382, 16)"-ra.

  • Lukács Ildikó hozzászólt a bejelentéshez.

    Sziasztok, sajnos valami miatt szinte az összes bejelentésem rossz címmel érkezett be hozzátok. Kérem ezt is módosítani. XIX. kerület, Nagysándor József u. 8. előtt van ez a probléma. Elnézést.
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata

  • Lukács Ildikó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Letört, fennakadt ág

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Eperjes utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kidőlt léckerítés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Bíró Mihály utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Üres zöldsáv

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Knézits utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére