Megoldott

Mély kátyúk a Monda utcában

Monda utca, tele kátyúkkal. A fotón 2 kátyú látszik, de sokkal több van. Ezek a legmélyebbek.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, XII. kerület

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Faluvégi Mátyás hozzászólt a bejelentéshez.

    A kátyúkat tisztességesen betömték!
    Az elintézettek közé tehető ez az ügy.
  • Faluvégi Mátyás hozzászólt a bejelentéshez.

    A kátyúkat tisztességesen betömték!
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Faluvégi Mátyás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére