Megoldott

Sérült, balesetveszélyes buszváró

Tisztelt BKV!
A Kamaraerdei Ifjúsági Park nevű, Campona felé menő buszváró talapzata megsérült, és egy nagy fémlap áll ki a földből.
Már régóta meg van sérülve az alja, de a mai napra valamilyen okból még jobban kitört a földből.
Balesetveszélyes ilyen állapotba.
Kérném a váró helyreállítását.
Előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Kamaraerdei Ifjúsági Park

Hozzászólások

  • Bakay Arpad lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Bakay Arpad lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett elég információ a bejelentőtől.

    Szia, András, köszönjük a bejelentést és hogy visszajeleztél!
  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Minimalista de balesetveszély elhárítva. Megoldottra állítható.
  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Hmm úgy tűnik ez gyors volt. Bár csak buszról láttam de mintha 'leragasztották' volna a fém darabot.
  • Horváthné B Lotti elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Horváthné B Lotti megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKK Ügyfélszolgálat"-ra.

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére