Megoldott

Kidöntött oszlopok

Anonim Járókelő

Thaly Kálmán utca 13-15 előtt a járdát szegélyező oszlopok kidöntve/ledöntve legalább egy hete.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, IX. kerület

Hozzászólások

  • Tóth Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    kèppel :
  • Tóth Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez már megoldódott :-)
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Veszélyes játszótéri hinta

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Bajor Gizi park (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Vizcsap elzárva

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Bakáts tér (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére