Megoldatlan

Kelenföldi pályaudvar régi épülete

A Kelenföldi vasútállomás régi szép épülete nagyon rossz állapotban van már. A legszomorúbb, hogy az Etele tér felé eső oldalán már a régi neoncső felirat is lefordul lassan, de semmi nem jelzi amúgy, hol vagyunk, mi van ott mögötte... Korábban ígérték egy levélben nekem is, hogy a metró építése után fognak ezzel is törődni.... Semmi nem történik! Legalább a neonok helyett a MÁV már megszokott kék-sárga tábláját tennék fel, ahogy a vágányok felé megvan: Budapest-Kelenföld!
Egy pályaudvar szintén egy kapuja a városnak, ne így nézzen ki! Egy ilyen táblán is sok múlna, pláne a külföldiek számára, de erre senki sem gondol??
Nem kellene ennyire igénytelennek maradnunk!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, XI. kerület

Hozzászólások

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Medgyessy László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Beázás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Újpest (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    7
    Válaszra vár
    7

    koronavírus

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Bornemisza tér (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére