Megoldatlan

Gyűrött a divat(?)

Íme egy utcatábla, igaz meggyötörte már az élet, de jótékony kezek kihajtogatták, ahelyett, hogy kicserélték volna! (Lázár deák/ 513. utca sarok)

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, 513. utca

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem újraküldeni!
  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata"-ra.

  • Régi Lakó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére