Megoldott

Kátyútenger

Anonim Járókelő

A csupán 840 m hosszú utcában számtalan kátyú van. 61 fotó készült, néhányon több kátyú is látható, és a 30 cm-nél kisebbek le sem lettek fotózva. Ez az utca vezet a néhány éve átadott P+R parkolóhoz.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, XVII. kerület

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Az utcán levő kátyúkat 2013.06.13-án aszfalttal kijavították (jellemző a munka nagyságára és a kátyúk sokaságára, hogy 3 napig tartott).
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kimaradt a leírásból: A mérőszalag minden képen 1 méteresre van kihúzva a méretek érzékeltetése miatt.
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kocsi felhajtó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Köröstói utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Aknamező

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Cséplő utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kacsaúsztató

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Cséplő utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére