Válaszra vár

Kiégett lámpák

Kérem cseréljék a Praktiker parkolójában a fényforrásokat. Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Bécsi út 136

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentés megküldve az Praktikernek az info@praktiker.hu email címre.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • S Dominik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kiégett lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Heltai Jenő tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Sötét parkoló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    47.58067981 19.04994361 (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Kiégett neonok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Hímző utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére