Megoldásra vár

kátyús út

Anonim Járókelő

A II. kerület Daru utca végén, a Lublói utcához közel van egy mély kátyú. Problémát azért okoz, mert a Lublói utcából bekanyarodáskor gyakorlatilag nem lehet kikerülni a másik oldalon szabályosan parkoló autók miatt, tehát a bekanyarodó autóknak bele kell hajtaniuk a kátyúba. Az utcában az Ürömi utcai iskola miatt reggel-délután nagy a forgalom, a kátyú a növekedése miatt lassan balesetveszélyessé válik. A környéken levő egyirányúsítások miatt másik irányt nem lehet választani, tehát a kátyú az autósok számára kikerülhetetlen.
Köszönöm a segítségüket!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Lublói u. 1

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Bejelentésére az alábbi válasz érkezett:

    "Megrendeltük a helyreállítását."
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét.
    Bejelentését továbbítottuk az illetékes Önkormányzati Osztály felé, akik meg fogják vizsgálni az Ön által említett problémát, majd a rendelkezésükre álló k
    ...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére