Megoldásra vár

volt fa, nincs fa ????

A szerpentin tetejénél, ami hivatalosan az Ankara utca- Rómer Flóris utca-Zivatar utca sarok két fának is csak a csonkja maradt. Pedig a Google Maps felvételei szerint ezek minden évben zöldelltek, még drain csövök is volt az öntözéshez?
Mit vétettek?
Kellett a hely a parkoló autóknak?

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Rómer Flóris u. 41

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Bejelentésére az alábbi válasz érkezett:

    Amennyiben a csonkok eltávolítása sikeres lesz a pótlásokat novemberben elvégeztetjük.
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Bejelentését ismételten továbbítottuk.
    Köszönettel:
    A II. Kerületi Városfejlesztő Zrt. közterület-bejelentéseket feldolgozó munkatársai
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldásra vár"-ról "Válaszra vár"-ra.

  • Szilágyi Dóra megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • János Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Most nem értem mire jelezzek vissza, január óta nincs válasz.
  • János Péter visszajelzésére vár.

  • Wagner Kriszta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • János Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    A minap láttam a II. kerület facebook oldalán, hogy támogatják a Járókelő munkáját. A faültetést is támogatják. Akkor vajon miért nem válaszolnak?
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Bejelentését ismételten továbbítottuk.
    Köszönettel:
    A II. Kerületi Városfejlesztő Zrt. közterület-bejelentéseket feldolgozó munkatársai
  • Nagy Zita elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • János Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Pár nap és fél éves ez a bejelentés, válasz nincs.
  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Péter!
    Köszönjük, hogy visszajeleztél a bejelentéssel kapcsolatban, azonban a kialakult járványhelyzetre való tekintettel az illetékes nevében is további türelmedet szeretnénk kérni a probléma m
    ...
  • János Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Eltelt egy negyedév, de csak a sablonválaszok jöttek eddig.
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Bejelentését ismételten továbbítottuk az illetékes Önkormányzati Osztály felé. A hibák kijavításáig kérjük szíves türelmét.
    Köszönettel:
    A II. Kerületi Városfejlesztő Zrt. közterül...
  • Anonim felhasználó hozzászólt a bejelentéshez.

    Botrány! Újra kell ültetni mindegyiket!
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét.
    Bejelentését továbbítottuk az illetékes Önkormányzati Osztály felé, akik meg fogják vizsgálni az Ön által említett problémát, majd a rendelkezésükre álló k
    ...
  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • János Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére