Megerősítésre vár

Gyalogosok akadályoztatása

Anonim Járókelő

Tisztelt Illetékes,
a Falk Miksa utca és a Szalay utca sarkán nap, mint nap tapasztalom, hogy gyakorlattá vált gépjárművekkel a járdán parkolni. Annak ellenére, hogy ez mindennapi probléma a közterület felügyelet munkatársait egy alkalommal láttam intézkedni. Javaslom pollerek kihelyezését annak érdekében, hogy ne lehessen a járdára parkolni.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Falk Miksa u. 1

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    2020. február 18. 15:30
  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ebben a pillanatban pedig már nem 3! hanem csak 1 autó akadályozza a gyalogosok forgalmát.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szuper, mert fél órával ezelőtt ez a helyzet állt fenn:
  • V. kerület hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő/Ügyintéző!

    Az említett területet a Közterület Felügyelet munkatársai által fokozottan ellenőrizzük.

    Üdvözlettel:
    Seres Gábor
    Belváros-Lipótváros
    Közterület-felügyelet
    Főügyelet
    te...
  • Olga Dmitrijevna hozzászólt a bejelentéshez.

    ezt bekövetem, várom a fejleményeket!
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére