Megoldott

Nem működő lámpa

XX. kerületben a Sárrét utca 22. szám előtt jó ideje nem világít a lámpa.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Sárrét u. 22

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a gyors intézkedést, már működik! :)
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére