Megoldásra vár

kidöntött fa

A II. kerület Gábor Áron-Tövis utca sarkáb egy gépkocsi még régebben kidöntötte a fát. Ennek a maradékai a mai napig ott hevernek. Talán szebb lenne nélküle, a fát pedig lehetne pótolni, nemrég volt is faültetés a kerületben, hátha maradt még egy.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Tövis u. 25

Hozzászólások

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • János Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    A fa töredékeket a napokban eltakarították. Reméljük a pótlásra is lesz mód.
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Bejelentését ismételten továbbítottuk az illetékes Önkormányzati Osztály felé. A hibák kijavításáig kérjük szíves türelmét.

    Köszönettel:
    A II. Kerületi Városfejlesztő Zrt. közter...
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét.
    Bejelentését továbbítottuk az illetékes Önkormányzati Osztály felé, akik meg fogják vizsgálni az Ön által említett problémát, majd a rendelkezésükre álló k
    ...
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • János Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére