Megoldott

Luk a kandelláberen

A Margit híd Margitszigeti hídfőjénél a budai oldalra haladó 4-6 villamos vonalán a megállóban alakult ki a képen látható luk. Alkalmi szemetesként is szolgál. Amennyiben lehetséges, szeretném kérni az eredeti állapot helyreállítását. A segítséget előzetesen is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, II. kerület

Hozzászólások

  • Tóth János hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentett problémát megoldották.Köszönjük a Budapest Dísz- és Közvilágítás Kft. és a Járókelő közreműködését!
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Tóth János bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sötét utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sopp Csilla
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Guyon Richárd utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sötétség

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sopp Csilla
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Virág árok (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére