Megoldott

Faágcsonk nehezedik a trolivezetékre

A Nefelejcs utca 62. előtt femnakadt egy facsonk a trolivezetéken. Pont a parkoló autók fölött. Egy nagyobb szél vagy löket következtében emberek v autók is sérülhetnek.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Nefelejcs u. 63

Hozzászólások

  • Haris Gergely lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Jenei Borbála hozzászólt a bejelentéshez.

    Úgy láttam tegnap reggel, hogy eltávolították a faágcsonkot a vezetékről, fotót elfelejtettem készíteni róla.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Jenei Borbála bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Illegális reklám

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Dániel Zoltán
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Királyhágó tér (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Nem a helyén lévő fedél!

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Maglódi út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére