Megoldott

Tönkretett megálló

A Nagy Lajos király úton a 32-es busz Szugló utcai megállójában az üvegablak ripityára van törve. Ott áll halomban a sok üvegszilánk még a járdán is.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, XIV. kerület

Hozzászólások

  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a visszajelzést és a gyors intézkedést!
  • arozsas Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A megállót helyreállították.
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • arozsas Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére