Megoldott

Kiégett lámpa

A Lázár utca 4. előtti lámpa kiégett.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Lázár u. 4a

Hozzászólások

  • Gál Gertrúd lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott!
  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ra.

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Nem működő lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Sárrét utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Kiégett lámpák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Kossuth Lajos utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére