Megoldott

buszmegállók

Anonim Járókelő

A minap az Újszász utcában buszoztam, és szinte mindegyik (kb 8-10) buszmegállónál hiányoztak az üveg "falak"...

Igen tudom nem a kerület és nem a BKK feladata pótolni az üveget, mert valami vállalkozásé a megálló karbantartása, akik még véletlenül sem járnak erre, illetve nem tömegközlekedéssel utaznak és az esős időben nem áznak a megállókban.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, XVI. kerület

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Az Újszász utca teljes hosszán a hiányzó üvegeket pótoltuk
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő!
    Bejelentését a visszajelzések alapján lezártuk. Kérjük, ha a bejelentés jelenlegi státuszával ellenkező információval rendelkezik jelezze felénk ezen a linken: http://jarokelo.hu/bud...
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    buszmegálló javítása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: JCDecaux
    Erdősor utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Buszmegálló pad kitörése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: JCDecaux
    Zsókavár utca (XV. kerület)
  Vissza az oldal tetejére