Megoldott

Nem ég pont a zebránál

Kérem cseréljék a két kiégett lámpát. BDK appon keresztül is beküldtem. Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Pünkösdfürdő u. 30

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • S Dominik hozzászólt a bejelentéshez.

    Megcsinálták, köszönöm!
  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • S Dominik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett lámpák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Csobánka tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Közvilágítás hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: O J
    Slachta Margit rakpart (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére