Megoldott

Kerèknyomban levő kátyú

Anonim Járókelő

Budapest 2.ker. virág árok utca 7. előtt egy hatalmas kátyú tátong.
Nem nagyon lehet èszrevenni se kikerülni .

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Virág árok 7

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Sutus Noémi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Farkas Levente hozzászólt a bejelentéshez.

    Betömték, köszönjük!
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét.
    Bejelentését továbbítottuk az illetékes Önkormányzati Osztály felé, akik meg fogják vizsgálni az Ön által említett problémát, majd a rendelkezésükre álló k
    ...
  • Farkas Levente hozzászólt a bejelentéshez.

    Támogatom, ez nagyon nagy!
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Kátyú a Bólyai utcában

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Bolyai utca (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    kátyús út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Lublói utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére