Megoldásra vár

Nem megfelelően megvilágított járda

A Törökvész úton, a térképen jelölt helyen teljesen sötét van a járdán.
Kérem, hogy építsék ki a közvilágítást, mert elég sokan használják ezt a járdát a bevásárlóközpont és a buszmegálló között!
Munkájukat előre is köszönöm!

Tisztelettel,
Szász László

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Törökvész út 93

Hozzászólások

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az alábbi válasz érkezett az illetékes önkormányzati osztálytól:

    "A közvilágítás fejlesztése ugyan nem tartozik a II. kerületi Önkormányzat által kötelezően ellátandó feladatok k
    ...
  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Módosításra került.
  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldásra vár"-ról "Válaszra vár"-ra.

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Továbbra is válaszra vár.
  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét.
    Bejelentését továbbítottuk az illetékes Önkormányzati Osztály felé, akik meg fogják vizsgálni az Ön által említett problémát, majd a rendelkezésükre álló k
    ...
  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Elégtelen közvilágítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Csatárka utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett neonok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Margit híd, budai hídfő H (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére