Megoldott

Guyon köz és Pasaréti út sötétségbe borult

A Guyon közben és a Pasaréti út 71-75 közötti szakaszon körülbelül egy hete nem működik a közvilágítás. Kérjük szépen a javítást!
Köszönjük!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Pasaréti út 71

Hozzászólások

  • Szilágyi Dóra lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Újra működik a közvilágítás. Köszönjük!
  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Pasaréti út 77-79. előtt sem működik.
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Oszlop pótlása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Slachta Margit rakpart (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Két kiégett izzó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Nyéki út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére