Megerősítésre vár

Mély kátyú - Margit u.

Mély kátyú a Margit u-ban, fotó csatolva.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Margit utca 13

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Ábel!
    Segítenél nekünk? Történt fejlemény az elmúlt időszakban? Megoldódott a probléma?
    Köszönjük a segítséged és a visszajelzésed!
    A Járókelő csapatának nevében: Kata
  • Siptár Ábel visszajelzésére vár.

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Az Önkormányzat Műszaki Osztályától azt a választ kaptuk, hogy Megrendeljük, amint az idő engedi hideg aszfalttal javíttatjuk.Üdvözlettel:
    A II. Kerületi Városfejlesztő Zrt. közter...
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét.
    Bejelentését továbbítottuk az illetékes Önkormányzati Osztály felé, akik meg fogják vizsgálni az Ön által említett problémát, majd a rendelkezésükre álló k
    ...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Siptár Ábel bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére