Megoldott

Közvilágítás hiánya

Tisztelt BDK! Kérjük a környék autótulajdonosai, hogy az 1212 Budapest Kikötő - Makád u. sarkán lévő világítást is szíveskedjenek kijavítani, a második lámpát köszönjük!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, XXI. kerület

Hozzászólások

  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    köszönjük a visszajelzést!
  • Doe John hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a közreműködést, működik a világítás!
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Doe John bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére