Megoldott

Nem működik két lámpa a peron felett

Csepelen a H7-es HÉV Karácsony Sándor utcai, Csepel végállomás felé tartó peronja felett nem működik két közvilágítási lámpa. Kérem, javítsák meg őket. Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, II. Rákóczi Ferenc utca 119

Hozzászólások

  • Szász László lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük!
  • Bardócz Csaba hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen, gyorsan megcsinálták, hétfőn láttam én is.
  • Friedl Ferenc hozzászólt a bejelentéshez.

    Már működik.
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV-HÉV Zrt.

  • Bardócz Csaba bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére