Megoldott

Eget világító lámpák

Helyszín: Csepel, II. Rákóczi Ferenc utca (A Szent Imre tér közelébe lévő parkoló)
Probléma leírása: Az egyik két irányba ágazó lámpaoszlop tetején a fém tartó elfordult, a végén a lámpák oldalazva, majdnem az eget világítják.
Megoldási javaslat: Kérem, gondoskodjanak a lámpa megfelelő beállításáról!
Google Utcakép: https://www.google.hu/maps/@47.429341,19.067864,3a,75y,171h,97.46t/data=!3m4!1e1!3m2!1sN9rF5VJEEmWHxAhMsrud5w!2e0

A bejelentés megoldásában közreműködő személyek segítségét előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, XXI. kerület

Hozzászólások

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Úgy látom megcsinálták :)
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Bardócz Csabaverified-profile bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére