Megoldott

Lámpaoszlop lámpa nélkül - Petz Ferenc u.

Helyszín: Csepel, Petz Ferenc utca 28 előtt
Probléma leírása: Az egyik lámpaoszlopnak valami vezetni nem tudó nekihajtott, az oszlop elferdült, a tetején lévő világító test lehullt.
Megoldási javaslat: Kérem, egyenesítsék ki az oszlopot, pótolják a hiányzó világító testet!
Google Utcakép: https://www.google.hu/maps/@47.425275,19.068839,3a,90y,213.86h,81.4t/data=!3m4!1e1!3m2!1sLFJYhfH99TrnjhtHz3CXbQ!2e0

A bejelentés megoldásában közreműködő személyek segítségét előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, XXI. kerület

Hozzászólások

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Elkészült! :)
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Jó lenne tudni, hogy most anyagra várnak, vagy csak elfelejtették, de egyenlőre az új oszlop világítótest nélkül van. :(
  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Az új oszlop már áll, világító egység még nincs rajta.
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Bardócz Csabaverified-profile bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére