Megoldott

Kitört üveglap - Sósfürdő

A 151-es Sósfürdő elnevezésű buszmegállójában (Kőbánya felé) lévő utasváró egyik üveglapját betörték. Kérem, pótolják a hiányzó üveglapot!

A bejelentés megoldásában közreműködő személyek segítségét előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, XX. kerület

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Hölgyem/Uram!

    A jelzett utasváró javítása megtörtént.

    Üdvözlettel
    Tüske Zoltán
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Bardócz Csabaverified-profile bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére