Megoldatlan

Kellene egy szemetes

Kellene egy szemetes a padok mellé, mert ez így nem túl higiénikus.

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Sárfű u. 3

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Semmi változás.
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: XV. kerület

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem újra küldeni!
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: XV. kerület

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére