Megoldott

Hibás utcai lámpa

A Balogh Ádám utca 16. szám előtti utcai lámpa hol csak pislákol, hol egyáltalán nem működik.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, II. kerület

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Cím!

    Köszönjük bejelentésüket, tájékoztatom, hogy a jelzett címen a lámpatest javítása 2015. május 06-án éjszaka megtörtént.

    Engedje meg, hogy tájékoztassam, hogy közvetlenül is van mód h...
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Lőrincz Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sötét utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sopp Csilla
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Guyon Richárd utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sötétség

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sopp Csilla
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Virág árok (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére