Megoldott

Nincs burkolat

Kérem pótolják a burkolatot a lámpatesten. Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Boglár u. 3

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • S Dominik hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem túl igényes, de a célnak megfelel.
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • S Dominik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Borítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Madzsar József utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Cserélték, de nem világít

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Hímző utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére