Megoldatlan

Népkert sportpálya és íjász pálya parkolás

Az íjász és sportpályahoz a népkert melletti poros úton hajtanak be az autósok. Ez az út biztosítaná a népkert és a rákospatak közötti gyalogos kapcsolatot is, de a porfelhőben amit az autósok okoznak nem túl kellemes. Illetve a gyerekekre is külön ügyelni kell, aki nem ismeri a terepet nem is gondol rá hogy ott autók jöhetnek. Az íjász és sportpályát a kaszáló lakótelep felől is meg lehet közelíteni, rendes aszfaltozott úton, parkolóhelyek is ki vannak alakítva. Véleményem szerint a közúti forgalmat szükséges lenne kitiltani a Pál apostol gimnázium és az íjász pálya közül. A népkertben lévő zárt focipalyak vonaláig engedném a járműveket behajtani a Pesti útról.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Népkert

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Kovács János visszajelzésére vár.

  • Kovács János hozzászólt a bejelentéshez.

    Meglepő, hogy érkezett válasz, melyet köszönök. A két említett indok a forgalom fenntartására szerintem elfogadhatatlan, azon célokra alkalmas lenne egy celforgalmi behajtási zóna. Illetve az építkezé...
  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVII. kerületi Önkormányzat Sajtó és kommunikációverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A multifunkcionális csarnok jelenleg folyó beruházása idején nem várható a Népkert melletti közutakat érintő forgalmi változtatás. A beruházás elkészülte után, a területen találha
    ...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Kovács János hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem történt változás, illetve elkezdték építeni a sportkomplexumot, de még mindig járnak arra autók.
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia János!
    Történt fejlemény az elmúlt időszakban? Megoldódott a probléma?
    Köszönjük segítséged és visszajelzésed!
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Egyetértek. Ennyit tudjanak már sétálni. Arról nem is beszélve, hogy zöldterületre is parkolnak.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Kovács János bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    5
    Válaszra vár
    5

    Megszaporodott szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Kaszáló utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Lógó ág

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Újlak utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére