Megoldatlan

Környezetkárosítás, környezetszennyezés, önös érdekek

Anonim Járókelő

A Bimbó út 24. szám alatti ingatlanon építkezés zajlik. A kivitelező cég a telken lévő fák előzetes engedély nélküli kivágása mellett már a közterületen lévő növényzetet is károsítja. Látva a terveket, ez nem csoda, hiszen a fa éppen útban van az új épület gépkocsibehajtójának.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Füge utca

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt II. Kerületi Városfejlesztő Zrt!

    A fát azóta kivágták a létesülő kapubejáró miatt. Vajon volt kivágási engedélyük? Hol és mikor történik meg a fa pótlása? A ház előtt egyébként már nem ez az...
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Bejelentését ismételten továbbítottuk az illetékes Önkormányzati Osztály felé. A hibák kijavításáig kérjük szíves türelmét.
    Köszönettel:
    A II. Kerületi Városfejlesztő Zrt. közterül...
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Történt fejlemény az elmúlt időszakban? Megoldódott a probléma?
    Köszönjük segítséged és visszajelzésed!
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés kategóriáját ""-ról "Egyéb"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét.
    Bejelentését továbbítottuk az illetékes Önkormányzati Osztály felé, akik meg fogják vizsgálni az Ön által említett problémát, majd a rendelkezésükre álló k
    ...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére