Megoldott

kátyú a Csányi utcában

Anonim Járókelő

Kátyú a Csányi utcában Klauzál tér közelében. Napról napra egyre rosszabb.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, VII. kerület

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Sallai Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Helyette van ugyanitt egy ilyen: http://youtu.be/QfWbwduQrbc
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megcsinálták! Ráadásul, úgy tünik, szépen.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú az úton

    Beküldés ideje:
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Szentendrei út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú az átkelőben

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Budapest Közút
    Mária Terézia utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére