Válaszra vár

Harcsa utcai szobor állapota (2)

Anonim Járókelő

Tisztelt Illetékes!

Korábban már bejelentettem a következő problémát:

https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/40769/halasz-szobor-allapota

A Járókelőn a bejelentés megoldatlanként került lezárásra, mivel hosszú ideig nem történt fejlemény az ügyben.

Szeretném ha a probléma újra napirendre kerülne és valós megoldas születne az ügyben.

A szobor állapota galabok ürüléke miatt folyamatosan romlik, így jó lenne minél hamarabb beavatkozni és korrózióvédelemmel valamint festéssel ellátni, valamint valamilyen módon megakadályozni, hogy a galambok fölé tudjanak ülni.

A galambok ürüléke nem nyújt igazán esztétikus látványt a szobron.

Az egyik nagyon egyszerű megoldás a galambürülék problémájára a valaha hirdetéseket tartó keret eltávolítása a szobor fölül.

Kérem tájékoztassanak kinek a felelőssége a szobor karbantartása, illetve hogyan lehetne megoldani a felújítását.

Köszönöm a válaszukat valamint a probléma megoldásába fektetett munkájukat!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Harcsa u. 1

Hozzászólások

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Bejelentését ismételten továbbítottuk az illetékes Önkormányzati Osztály felé. A hibák kijavításáig kérjük szíves türelmét.
    Köszönettel:
    A II. Kerületi Városfejlesztő Zrt. közterül...
  • Farkas Levente hozzászólt a bejelentéshez.

    Támogatom! Tisztavizet a halásznak!
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét.
    Bejelentését továbbítottuk az illetékes Önkormányzati Osztály felé, akik meg fogják vizsgálni az Ön által említett problémát, majd a rendelkezésükre álló k
    ...
  • Járókelő Cila hozzászólt a bejelentéshez.

    (Ilyenkor - mint magánterület - talán a jegyző küld ki értesítést a ház közös képviseletének?)

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/24864/nagy-obszcen-graffiti-a-haz-falan-mindket-oldalon
  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére