Megoldatlan

Rossz állapotú váró

Tisztelt illetékes!
A Tisza István téri várók közül az egyik igen rossz állapotban van.
Kérem a váró park felőli oldalán a graffitik és a rozsadafoltok eltávolítását és a kopott pad újrafestését. Amennyiben lehetőségeik megengedik, kérem lássák el a tető üvegtábláit árnyékoló fóliával, mert a nap pont betűz a váróba.
Munkájukat köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Tisza István tér

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Acsai Milán hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem újraküldeni.
  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Acsai Milán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kopott pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Egressy tér (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kopott pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Margit híd, budai hídfő H (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Gusztustalan

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Margit híd, budai hídfő H (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére